Junioři

Pro koho je skupina určena a malé vysvětlení úvodem.

Pracovní název "TS Junioři" vychází z toho, že jde o tanečníky v JVK (juniorské věkové kategorii) ve věku od 13-15 let. Skupina je tedy určena pokročilým tanečníkům a tanečnicím, které se tanci již věnují min. jeden rok. Pokud máte zájem s námi tancovat, přijďte na konkurz, jsme rádi za každého nadšeného tanečníka, který má dát co nám a my jemu.
pozn. pro kluky: Jestli si teď říkáte, že "Tohle je jen pro holky", tak se šeredně mýlíte. Není nad skvělé "hiphopery", tak to přijďte zkusit taky!
 

Jaké taneční styly se budou vyučovat?

Vyučovat se budou převážně styl Hip Hop, R´n´B, House Dance, Hype, Street dance, Dance hall, Waackin´, Locking, New style.

Co je cílem této skupiny?

Taneční skupina je výběrovou skupinou, která má tréninky vícekrát týdně a tanci se věnuje intenzivněji, než jen na úrovni základních kurzů. Cílem je vytancovat skvělé tanečníky, s nimiž budou tvořena vystoupení, se kterými se bude skupina prezentovat na různých kulturních či komerčních akcích (plesech, eventech, atd.) a účastnit se tanečních soutěží (jak pohárových, tak mistrovství ČR). U těchto tanečníků je předpokládáno, že budou (až budou starší) dále pokračovat do hlavní skupiny.

Kdo vás bude učit?

Výuku povede Šárka (více viz "lektoři").

Páteční tréninky povede Svatka, kdy půjde o lekce společně s TSH, hodina je zároveň i open class, tato lekce bude především určena pro prohloubení tanečních znalostí a dovedností. Každý týden se budou učit nové choreografie různých tanečních stylů.

Kontaktní informace

Taneční skupiny United Rhythm Dancers
Zalužanská ( bílá budova výměníkové stanice) za budovou čp. 1272
Mladá Boleslav
293 01
Česká republika
IČ:
270 49 051
DIČ
č. účtu: 215032982/0300